Haberler

Gülgün FERAH ve Ertuğrul URALLI Hakkında Alınan Karar Duyurusu

0 Yorumlar
15297
12-07-2018

Bilindiği üzere, Vakıf Resmi Senedi’nin “ Üyelerin Sorumlulukları” kenar başlıklı 24 üncü maddesinde “............. Vakıf içerisinde huzursuzluk yaratarak faaliyetlerini engelleyenler, Yönetim Kurulu kararıyla üyelikten çıkarılır. ” amir hükmü yer almaktadır.

 

Bu hüküm çerçevesinde; Facebook’da oluşturdukları/oluşturulan “Turizm Dayanışma Vakfı Platformu”nda, Vakıf Üyelerinin huzurunu bozucu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin itibarını zedeleyici mahiyette ifadeler kullanmaları, Vakfımız faaliyetleri ile ilgili olarak yalan, yanlış ve yanıltıcı beyanlarda bulunmaları nedeniyle, Yönetim Kurulumuzun 09.05.2018 tarihli kararı gereğince, Gülgün FERAH ve Ertuğrul URALLI’nın, yazılı savunmalarının alınmasına karar verilmişti.

 

Yönetim Kurulumuzun 05.07.2018 tarihinde yapılan toplantısında; Gülgün FERAH ve Ertuğrul URALLI’nın, facebook sayfasında kullandıkları sözleri ve yazıları ile yazılı savunmalarının incelenmesinde, facebook’ta yapmış oldukları davranış ve söylemleri ile üyeler arasında huzursuzluğa neden oldukları, Vakfın ve şirketlerin çalışma ortamını bozdukları, Yönetim Kurulu Üyelerinin çalışma motivasyonunu düşürdükleri ve bilemediğimiz nedenlerle, Vakfa ve yöneticilere karşı hasmane duygularla davrandıkları, eleştiri sınırlarını aşıp, Vakfa zarar verici faaliyet içerisine girdikleri sonucuna bir kez daha ulaşıldığından,

 

Vakıf Resmi Senedinin “Üyelerin Sorumlulukları” kenar başlıklı 24 üncü maddesinde yer alan ............. Vakıf içerisinde huzursuzluk yaratarak faaliyetlerini engelleyenler, Yönetim Kurulu kararıyla üyelikten çıkarılır.” amir hüküm gereğince, Gülgün FERAH ve Ertuğrul URALLI’nın Vakıf üyeliklerinin sona erdirilmesine, Yönetim Kurulumuzun 05.07.2018 tarihli toplantısında karar verilmiştir.

 

Önemle Duyurulur.

                                                                      

                                                                                                          YÖNETİM KURULUGülgün FERAH’ın, ayrıntılı tebliğ yazısı için      

Ertuğrul URALLI’nın, ayrıntılı tebliğ yazısı için Lütfen TIKLAYINIZ
0.0
Son Güncelleme: Perembe 28 ubat 2019 14:08
İlgili Makaleler: Ertuğrul URALLI Tebliğ Yazısı Sosyal Medyada, Ertuğrul URALLI Tarafından İleri Sürülen Turaş'ın Hisse Devri Hakkında

Henüz bir yorum yapılmamıştır... İlk olmak ister misiniz?

Bir yorum da siz bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir